Туристичний Батискаф Triton Submarines DeepView 24


Triton Submarines - гучне ім'я в індустрії апаратів для глибинних підводних досліджень. Нещодавно компанія представила футуристичного виду субмарину, призначену для туристичних підводних прогулянок - DeepView 24. Судно може прийняти на борт 24 пасажирів і двох пілотів для спуску на глибину до 100 метрів. Для комфорту в салоні встановлений кондиціонер. Колосальна товщини (140 мм) акрилові вікна забезпечують панорамний вид на підводний світ. На вигляд човен нагадує гігантську прозору трубу, досить Високу, щоб усередині неї можна було стояти.

DeepView 24 має 15,4 м в довжину і вагу 55000 кг. Субмарина оснащена основним і додатковим баластами вагою майже 4000 кг і 1800 кг відповідно. Управління електричне, при цьому працюють два головних двигуна потужністю 20 кВт (27 к.с.) і чотири двигуни Vertran потужністю 12,6 кВт (17 к.с.). Батискаф оснащений великим свинцевим акумулятором на 240 кВт год. Така батарея витримує 14-годинну підводну екскурсію з максимальною швидкістю 5,5 км / год. Десять світлодіодів по 20 000 люменів прекрасно освітлюють простір за бортом для подорожі на глибині.

Управління апаратом максимально спрощена, пілоти вживають тільки сенсорні дисплеї і контролер-джойстик. Але при виникненні проблем вони здатні взяти управління внутрішніми системами човна в свої руки. Весь механізм сертифікований по Міжнародному стандарту DNV-GL.

Triton Submarines сконструіровали DeepView 24 на замовлення Vinpearl - в'єтнамської мережі розкішних курортів, яка планує зібрати на борту субмарини першу туристичну групу вже в грудні цього року біля острова Хон Тре в Ня-Чанг.

Комментировать
Комментировать
Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!