Apple націлена на 7 вересня для запуску iPhone 14 у шквалі нових пристроїв


Apple Inc. планує провести презентаційну подію 7 вересня, щоб представити лінійку iPhone 14, за словами людей, обізнаних у цьому питанні, випустивши останню версію продукту, яка приносить більше половини продажів.


Нові iPhone дадуть початок насиченому осінньому сезону продуктів, який також включатиме кілька нових комп’ютерів Mac, недорогих і високоякісних iPad і три моделі Apple Watch.


Apple оновлює свій флагманський продукт у небезпечний для галузі час. Продажі смартфонів почали падати, оскільки споживачі справляються з інфляцією та хиткою економікою. Але Apple, здається, почувається краще, ніж її аналоги: iPhone добре продавався в минулому кварталі, і компанія повідомила постачальникам, що не передбачає падіння попиту.


Стандартний iPhone 14 буде виглядати схожим на iPhone 13, хоча компанія відмовиться від 5,4-дюймової "міні" версії та додасть модель із 6,7-дюймовим екраном. Це стане першим випадком, коли Apple випустить iPhone не Pro з дисплеєм такого розміру.


Компанія планує більші зміни для лінійки iPhone 14 Pro. Apple замінить виріз передньої камери, відомий як виїмка, отвором у формі таблетки для датчиків Face ID і діроколом для камери. Це дасть користувачам трохи більше простору на екрані. Компанія також додає швидший чіп в iPhone 14 Pro. Тим часом Apple збереже чіп A15 з iPhone 13 у звичайних моделях iPhone 14.


Найзначніші зміни в iPhone 14 Pro стосуються системи камери, яка буде здаватися споживачам трохи більшою. Моделі Pro отримають 48-мегапіксельну ширококутну камеру разом із 12-мегапіксельною надширококутною та телефото сенсорами. Apple також планує покращити запис відео та час автономної роботи. 


Для останніх годинників Apple, відомих як Series 8, Apple додасть функції жіночого здоров’я та датчик температури тіла. Стандартний годинник виглядатиме подібно до Series 7, але нова професійна модель підійде для більш спортивних споживачів. Він матиме більший дисплей, міцний титановий корпус, нові функції відстеження фізичної активності та більший час автономної роботи. Компанія також планує новий Apple Watch SE, недорогий смарт-годинник із швидшим чіпом. 


Також у вересні: iOS 16, програмне забезпечення, яке працюватиме на наступних iPhone, і watchOS 9, наступна операційна система Apple Watch. І компанія планує випустити macOS Ventura в жовтні разом з iPadOS, операційною системою для iPad. Останнє програмне забезпечення було відкладено приблизно на місяць, частково через помилки, пов’язані з новою багатозадачною системою Stage Manager. 


Як повідомляє Bloomberg News, Apple працює над оновленим недорогим iPad з чіпом A14 і портом USB-C, а також над новими моделями iPad Pro з чіпами M2. Він також планує випустити нові Mac до кінця року, оскільки він працює на версіях Mac mini і MacBook Pro з процесорами на базі M2.


Джерело: Bloomberg

Комментировать
Комментировать
Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!